Služby pre váš online svet

Počas dlhoročných skúseností s tvorbou grafík, webov, videí a online komunikácie pristupujeme ku každému projektu individuálne. Pracujeme na jedinečných projektoch a naše práce sú vždy na zakázku.

img

Predávajte online

E-shop je momentálne najefektívnejším a najbezpečnejším spôsobom predaja produktov. Aby ste nemuseli strácať čas učením sa práce s výrobou vášho nového e-shopu, my vám e-shop vyrobíme, spustíme a zaplníme zákazníkmi.

Zaujmite web stránkou

Získajte pozornosť náročných užívateľov internetu vlastnou web stránkou s pútavým grafickým dizajnom a uverejňujte pre nich kvalitný obsah. Navrhneme vám najvhodnejšie riešenie, a vyrobíme web stránku podľa vašich potrieb. Poradíme vám, ako tvoriť zaujímavý obsah internetovej stránky a ako zvyšovať jej návštevnosť.
img
img

Pritiahnite zákazníkov​

Zviditeľnite svoju web stránku v prostredí internetu a urobte z jej návštevníkov svojich zákazníkov. Skombinujeme nástroje internetového marketingu a pritiahneme na váš web zákazníkov prostredníctvom PPC nástrojov, sociálnych sietí a cielených reklám. Bez cielenej kampane sa váš web stratí v bezhraničnom priestore online.

Tvorte kvalitný obsah

Web nie je trorený len technológiou ale v prvom rade pútavým obsahom. Ak máte produkt a chcete ho umiestniť na web potrebujete kvalitný obsah a najmä jeho premanentný prísun. Preto musíme do detailu poznať váš produkt aby sme vedeli tvoriť a uverejňovať obsah, ktorý zabezpečí jeho predaj.

img
img

Uverejnite video

V dnešnej dobe majú zákazníci radi keď môžu ľahko konzumovať vaše informácie o produktoch a službách bez námahy a dlhého čítania. Video je výborný nástroj ako doručiť pútavé informácie klientom bez toho, aby ste ich zbytočne zaťažovali. Je to moderný spôsob komunikácie a reklamy na weboch a sociálnych sieťach.

Publikujte na sociálnych sieťach

Ak chcete byť neprehliadnuteľný a doručiť svojim klientom informácie modernou cestou, sociálne siete sú pre vás výborným spôsobom komunikácie. Či už máte mladú klientelu alebo konzervatívnu každá má svoju preferovanú sieť. Sila sociálnych médií je veľká a treba ju vedieť správne využiť.

img