Našou silnou stránkou je flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa individuálnym potrebám našich klientov, pričom kladieme dôraz na kvalitu a efektívnosť.

Naša práca

img

Navrhneme vám riešenie

Online svet je digitálna džungľa, ktorá sa mení každým dňom. Nie je ľahké držať krok s týmito zmenami. Radi Vám pomôžeme zorientovať sa a navrhneme Vám riešenie vhodné pre Vás. Či už ide o web, promo video, online predaj produktov, promo a platené reklamy na internete alebo sociálne médiá.

img

Vytvoríme vašu identitu v online svete

Vytvoriť identitu znamená vytvoriť váš online priestor, ktorý definuje vaše služby a to čo ponúkate jednoducho a zrozumiteľne. Tak aby vás našli vaši klienti a kúpili si vaše služby. Nič viac a nič menej.

img

Pravidelný prísun zaujímavého obsahu

Na to aby váš online priestor ľudia pravidelne navštevovali je potrebné uverejňovať kvalitný obsah a informovať vašich klientov o novinkách a ponukách. Je to permanentný proces tvorby a uverejňovania obsahu. Spätné hodnotenie a optimalizácia je súčaťou tohto procesu.

img

Sledovanie úspechu

Každá akcia vyvolá reakciu. Preto, každú zmenu a uverejnenie obsahu alebo reklamy sledujeme. Z výsledkov tvoríme reporty a na ich základe zavádzame zmeny v procese tvorby obsahu a reklám. Je to uzavretá slučka optimalizácie online komunikácie.

Prečo si nás zákazníci vyberajú

img

Pružný malý tím

img

Nízke náklady

img

Dlhoročná skúsenosť

img

100% dôvera