Tvorba web stránok

Pri výrobe web stránok pristupujeme ku každému projektu individuálne. Aby nová internetová stránka spĺňala všetky vaše očakávania, zviditeľnila vašu spoločnosť na internete a z jej návštevníkov sa stali vaši zákazníci, zabezpečíme nasledovné kroky:

Zistíme vaše potreby

Na základe vašich požiadaviek spracujeme úvodný návrh štruktúry novej web stránky.

Pútavý grafický dizajn s funkčnou navigáciou

Vyberieme pre vašu web stránku pútavý grafický vizuál z predpripravených šablón, 
s intuitívnou a prehľadnou štruktúrou a navigačnými prvkami pre jej návštevníkov.

Moderné technológie

 • Vašu novú internetovú stránku vyrobíme v súlade s aktuálnymi modernými trendmi a štandardami výroby web stránok
 • Správne sa bude zobrazovať vo všetkých aktuálne používaných prehliadačoch
 • Administračné (užívateľské) rozhranie vám umožní jednoduchú aktualizáciu – sami si môžete jednoducho meniť štruktúru a obsah vašej web stránky online
 • Administračné rozhranie zabezpečí skrátenie času a tým aj nákladov potrebných na aktualizáciu web stránky
 • Vašu novú web stránku vyrobíme na CMS systéme Wordpress

Kvalitný obsah web stránky

 • Pokiaľ máte texty a obrázky pre vašu web stránku spracované, zabezpečíme naplnenie jej obsahu
 • V prípade, že texty, obrázky, fotografie, či multimédia na novú web stránku nemáte pripravené, môžete využiť pri ich tvorbe naše služby
 • Čo vám pomôže vytvoriť kvalitný obsah web stránky? Prečítajte si viac o tvorbe obsahu web stránok

Integrácia sociálnych sietí do webu

Prepojenie vašej web stránky so sociálnymi sieťami zabezpečí dlhodobý rast fanúšikov a šírenie informácií o vašej spoločnosti medzi užívateľmi internetu. 
Vložíme sociálne pluginy do vášho webu. Z obľúbených Facebook pluginov sú to napríklad tlačítka Páči sa mi to, Box s komentármi, Box s fanúšikmi a pod.

Analýza návštevnosti webu pomocou Google Analytics

Google Analytics je nástroj na meranie a vyhodnocovanie návštevnosti web stránok. Ponúka množstvo prehľadov o návštevníkoch vašej web stránky. Môžete sledovať správanie užívateľov webu, merať efektívnosť reklamy, sledovať nastavené ciele a využiť mnoho ďalších užitočných funkcií.
Využívanie Google Analytics je zdarma, v rámci výroby web stránky vám automaticky vytvoríme v tejto službe účet a vložíme potrebný kód na fungovanie nástroja do web stránky.

Mapy Google

Zviditeľnite sa na internete. Nárastom používania smartphonov (inteligentných telefónov) je dôležité, aby Vás našli ich užívatelia na mape, keď budú hľadať služby, ktoré poskytujete vo svojom okolí.
Využívanie služby Miesta Google je zdarma, v rámci výroby web stránky automaticky zaregistrujeme vašu spoločnosť, prevádzku, či predajňu do tejto služby.

Registrácia domén a hosting

 • Nové domény – poradíme Vám, ako si zaregistrovať doménu správne, aby ste boli skutočne aj jej držiteľom, alebo to urobíme za Vás
 • Existujúce domény – preveríme aktuálny stav vašich registrovaných domén. V prípade že nie ste ich skutočným držiteľom zabezpečíme ich prevod na Vašu spoločnosť, prípadne zmenu registrátora
 • Výber správneho hostingu – odporučíme Vám najvhodnejšie hostingové služby, v prípade potreby zabezpečíme zmenu poskytovateľa služieb

Redizajn web stránok

Pokiaľ neplánujete výrobu novej web stránky, ale niečo Vám predsa na nej chýba, ponúkame Vám redizajn vašej web stránky.
Drobnými úpravami grafických detailov a prvkov a jej preklopením na redakčný systém s možnosťou jednoduchej a rýchlej aktualizácie, získate moderné riešenie.

Radi zodpovieme Vaše otázky a vypracujeme Vám cenovú ponuku.